Родина інвалідів віддала буржуйку бійцям

sam

У Сергія Близнюка – ДЦП. У нього паралізовані слух та мова. Заробляє він тим, що ремонтує чоботи.

Його батько – інвалід першої групи. Він не може ані ходити, ані сидіти. Мати Ольга – інвалід 2-ї групи. Пересувається на візку.

Попри фінансову скруту та постійну потребу в медикаментах Близнюки віддали доволі дорогу річ.

“Пічку ми купували за 1500 грн.  декілька років тому, бо дуже боялися відключення опалення та газу. Довго збирали на неї кошти. Але сьогодні не змогли лишитись осторонь біди,” – Розповідає Ольга Близнюк.

“Я не можу спокійно дивитися новини. Так шкода наших хлопчиків. Весь час плачу, коли дітей вбивають. Ми у тилу – все переживемо. Головне, щоб наш діти у безпеці були здорові. Нам нічого непотрібно. Ми вже прожили 70 років. Хочемо допомогти якось нашим героям. Повертайтесь наші дорогенькі воїни живими та неушкодженими. Молюся про вас кожного дня,” – зітхає жінка.

Передова отримала передачу від інвалідів. Хлопці на фото попросили не показувати їхніх облич.

sam

Ця пічка-“буржуйка” може не лише зігріти. На ній можна приготувати їжу, бо тут є конфорки.

Редакція “Громади Святошино” звертається до мешканців району і просить по можливості допомогти родині принаймні тим, що здавати ремонтувати чоботареві Сергію своє взуття.

Хлопець через те, що батьки дуже хворі, працює вдома і замовлення приймає за номером +38 063 700 01 21. (Борщагівка. вул. Василя Кучера д .4. кв. 2.)

Якщо у когось є бажання просто допомогти тим, хто готовий віддати останнє заради нашої перемоги, редакція надає реквізити картки Киянина матеры Ольги Близнюк у банку “Хрещатик” – 416 770 020 029.

Прокоментуй!Родина інвалідів віддала буржуйку бійцям

Додати коментар

Напишіть відгук